شنبه, 30 تیر 1403 - Saturday, 20 July 2024
پورتال شهرداری نجف آباد پورتال شهرداری نجف آباد

زیر گذر شهروند

با حضور استاندار زيرگذر شهروند افتتاح شد

در واپسين روزهاي سال 1389 در تالار كوهستان به دست دكتر ذاكر اصفهاني ،استاندار اصفهان اولين تقاطع غير همسطح نجف آباد به نام زيرگذر شهروند با هزينه اي بالغ بر 000/000/000/30 ريال جهت افزايش ايمني و كاهش تصادفات و تلفات جاده اي و بمنظور تسهيل در دسترسي به پارك كوهستان افتتاح و مورد بهره برداري قرارگرفت.
پس از پرده برداري و بازديد دكتر ذاكر از محل پروژه  در تالار كوهستان اين مراسم با خيرمقدم گويي محسن خندان شهردار نجف آباد و تشكر از همت والاي استاندار ،اداره راه و ترابري ، فرمانداري و دستگاههاي اجرايي شهرستان وزحمات شبانه روزي پرسنل  شهرداري نجف آباد آغاز شد .
در ادامه جوادي فرماندار شهرستان نجف آباد خطاب به استاندار گفت امسال براي سومين مرتبه جهت افتتاح پروژه ها در خدمت شما بوده ايم و اين پروژه ها با همت والا و عزم جدي دستگاههاي اجرايي ، شهرداري و شوراي اسلامي شهر به بهره برداري رسيده است .
وي افزود در مرحله اول 14 پروژه و در مرحله دوم 89 پروژه را افتتاح كرديم . افتتاح پروژه زيرگذر شهروند سرآغاز افتتاح پروژه هايي همچون جاده مقابل دانشگاه و پاركينگ طبقاتي ميرداماد است.
در ادامه استاندار اصفهان پس از تبريك عيد نوروز سال 1390 به حضور مدعوين و همه مردم شهيد پرور و ارزشمند نجف آباد گفت: مردم بزرگوار نجف آباد در طول تاريخ معاصر ايران و شكل گيري انقلاب اسلامي و سالهاي حدوث انقلاب اسلامي همواره در خدمت آرمانهاي انقلاب بوده اند و خدا را شاكرم كه در خدمت شما هستم .دارالمومنين نجف آباد را نه تنها در خصوص پروژه هاي عمراني بلكه در همه زمينه ها رصد مي كنم و همه امورش را دنبال و پيگيري مي نمايم كه الحمدالله در طول اين مدت فعاليتهاي خوبي در شهرستان صورت گرفت بخصوص در حوزه عمراني
در ادامه ايشان افزود : در استان اصفهان در سال 89  هزار و پانصد پروژه در دهه فجر به بهره برداري  رسانديم كه البته پس از آن تا پايان سال همچنان مثل پروژه زيرگذر شهروند در حال افتتاح پروژه ها هستيم
وي در پايان گفت شكر مي كنم خداي بزرگ را و سال جديد را با همتي بالاتر به پيش خواهيم برد و اميدوارم مطالبات مردم كه در اصل مطالبات نظام است را بتوانيم زودتر محقق كنيم.

عكس و خبر : شريعتي

تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شهرداری نجف آباد می باشد .
نجف آباد - خیابان امام(ره) ٫ ساختمان مرکزی شهرداری _کدپستی:14661_85146
تلفن : 3-03142640041 ارتباطات مردمی:137-سامانه ارسال پیامک:30001360