دوشنبه, 01 آبان 1396 - Monday, 23 October 2017
پورتال شهرداری نجف آباد پورتال شهرداری نجف آباد
کد خبر 752
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۲۴

اعضای شورای پنجم در کمیسیونها،کمیته ها، کارگروها و ...

عیدی محمد طرقی سخنگو و عضو شورای اسلامی دوره پنجم شهر نجف آباد در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد از برگزاری سومین جلسه رسمی شورا در تاریخ 7 شهریورماه خبر داد.


وی نتایج انتخاب اعضای کمیسیونهای داخلی شورای اسلامی شهر،اعضای شورای شهر در کمیسیون ها، کمیته ها، کارگروها و شوراهای شهردای ، ساعات ملاقات مردمی و نمایندگان شورای اسلامی شهر در مناطق شهرداری را که در جلسه دوم شورای اسلامی شهر(5/6/96) تعیین شده اند را به شرح ذیل اعلام نمود:

کمیسیونهای داخلی شورای اسلامی شهر دوره پنجم شهر نجف آباد

کمیسیون فنی و عمران:ابراهیم ابوترابی- جواد حجتی – مجید پزشکی – عیدی محمد طرقی –محمد منتظری
رئیس: مجید پزشکی نائب رئیس: جواد حجتی دبیر: ابراهیم ابوترابی

کمیسیون فرهنگی – اجتماعی:محمد حسن آسیابانی- مهدی حاجی صادقیان – ابراهیم ابوترابی- مجید پزشکی- محسن پوراسماعیلی – عیدی محمد طرقی- مجتبی گودرزی
رئیس: محمد حسن آسیابانی نائب رئیس: مهدی حاجی صادقیان دبیر: عیدی محمد طرقی

کمیسیون برنامه و بودجه :محسن پوراسماعیلی – جواد حجتی- محمد منتظری- مهدی حاجی صادقیان – عیدی محمد طرقی – مجتبی گودرزی- ابراهیم ابوترابی
رئیس: جواد حجتی نائب رئیس: عیدی محمد طرقی دبیر: محمد منتظری

جلسه ملاقات مردمي اعضاء شوراي اسلامي شهر نجف‌آباد
يكشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت10 الي 12 صبح با حضور اشخاص ذیل برقرار می باشد:

یک شنبه ها :مهندس مجید پزشکی- محمد حسن آسیابانی- مهندس ابراهیم ابوترابی – مهندس جواد حجتی

سه شنبه ها :مهندس مجتبی گودرزی- محمد منتظری- عیدی محمد طرقی- محسن پوراسماعیلی- مهدی حاجی صادقیان

نمایندگان پنجمین دوره شورای شهر نجف آباد "سال اول"در مناطق پنجگانه شهرداری
منطقه یک:مهندس مجید پزشکی – مهندس جواد حجتی
منطقه دو:محسن پوراسماعیلی – مهدی حاجی صادقیان
منطقه سه:مهندس ابراهیم ابوترابی – مهندس جواد حجتی
منطقه چهار:عیدی محمد طرقی- محمد حسن آسیابانی
منطقه پنج:مهندس مجتبی گودرزی - محمد منتظری


نمایندگان شورادر کمیسیون ها، کمیته ها، کارگروها و شوراهای شهردای

1-کمیته کار ماده 5 :ابراهیم ابوترابی- مجید پزشکی – عیدی محمد طرقی
2- کمیسیون ماده 5 :مجتبی گودرزی
3-کمیسیون ماده 77:محمد منتظری
4- کمیسیون بند 20 ماده 55 :مهدی حاجی صادقیان – ابراهیم ابوترابی – مجید پزشکی
5- کمیسیون عالی معاملات:ابراهیم ابوترابی – محسن پوراسماعیلی – جواد حجتی
6-کمیته فنی:مجید پزشکی-ابراهیم ابوترابی-محمد منتظری
7-بررسی طرحها:عیدی محمد طرقی- محسن پوراسماعیلی – مجید پزشکی – ابراهیم ابوترابی – مهدی حاجی صادقیان
8-کمیسیون توافقات:مجید پزشکی– ابراهیم ابوترابی- محمد منتظری- مجتبی گودرزی
9- کمیسیون عالی مشارکتها (سرمایه گذاری) :عیدی محمد طرقی – مهدی حاجی صادقیان –مجید پزشکی – ابراهیم ابوترابی – محسن پوراسماعیلی –جواد حجتی
10-کمیسیون تحویل:مجید پزشکی- ابراهیم ابوترابی – محسن پوراسماعیلی
11- شورای نامگذاری:محسن پوراسماعیلی- محمد حسن آسیابانی- ابراهیم ابوترابی
12-کارگروه اجتماعی:مهدی حاجی صادقیان–عیدی محمد طرقی
13-کارگروه ورزش:محسن پوراسماعیلی- محمدحسن آسیابانی- مجید پزشکی
14-کمیته زیباسازی:مجید پزشکی – مهدی حاجی صادقیان- ابراهیم ابوترابی
15- کمیسیون ماده 64 مالیاتهای مستقیم (تقویم املاک) :مجتبی گودرزی- جواد حجتی
16- کمیسیون ماده صد ویک:محمد منتظری
17- کمسیون ماده صد 2:جواد حجتی
18- کمیسیون تجدید نظر ماده صد:محمد حسن آسیابانی
19- شورای آموزش و پرورش :مجتبی گودرزی
20-شورای سازمان رفاهی تفریحی :محمدحسن آسیابانی – مهدی حاجی صادقیان – عیدی محمد طرقی
21-کمیته درآمد:محمدمنتظری-ابراهیم ابوترابی- عیدی محمد طرقی
22- کارگروه بهداشت و درمان:مجید پزشکی- عیدی محمد طرقی
23- کارگروه سلامت و امنیت غذایی:ابراهیم ابوترابی- جواد حجتی
24- کارگروه مواد مخدر:عیدی محمد طرقی- ابراهیم ابوترابی
25-کمیته حمل و نقل :مجتبی گودرزی- محسن پوراسماعیلی- عیدی محمد طرقی
26-کمیته انضباطی تاکسیرانی:محمد منتظری
27-توانمندسازی و اسکان غیر رسمی :ابراهیم ابوترابی- عیدی محمد طرقی
28-شورای سازمان خدمات موتوری:مجید پزشکی
29- حوزه نظام وظیفه:محسن پوراسماعیلی
30-شورای سازمان بهسازی و نوسازی:مهدی حاجی صادقیان- جواد حجتی- ابراهیم ابوترابی
31-کارگروه آب و کشاورزی:جواد حجتی
32-کارگروه نهضت سوادآموزی:محمد حسن آسیابانی
33- کمیسیون بانوان:عیدی محمد طرقی
34-کارگروه پسماند شهری:محسن پوراسماعیلی- محمد منتظری
35-کمیته ماده8 قانون نوسازی:ابراهیم ابوترابی- عیدی محمد طرقی
36-کارگروه معاینه خودرو:مهدی حاجی صادقیان
37- انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان:محمد منتظری
38-کمیته آرد و نان و تعزیرات:محمدحسن آسیابانی
39- کمیسیون قطع اشجار:مهدی حاجی صادقیان- ابراهیم ابوترابی
40-کمیسیون سازمان ثبت احوال:محسن پوراسماعیلی
41-سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی:جواد حجتی
42- کمیته کارشناسی اتاق اصناف:عیدی محمد طرقی
43- دبیرکمیته آبفا:ابراهیم ابوترابی

مطالب مرتبط


تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شهرداری نجف آباد می باشد .
نجف آباد - خیابان امام(ره) ٫ ساختمان مرکزی شهرداری _کدپستی:14661_85146
تلفن : 3-03142640041 ارتباطات مردمی:137-سامانه ارسال پیامک:30001360